گواهی طراحی Google UX را شروع کنید

درود و خوش‌آمد! برنامه‌ای که قرار است شروع کنید به‌طور خاص برای کمک به هر نوع زبان‌آموز با موفقیت در اخذ گواهینامه و تبدیل‌شدن به یک طراح تجربه کاربری سطح اول (UX) طراحی‌شده است. ممکن است بعد از مدتی تعطیلات مجدداً وارد نیروی کار شوید ، هنرمندی بدون آموزش طراحی رسمی یا متخصصی درزمینهٔ فناوری با کنجکاوی در مورد جادوی طراحی UX. صرف‌نظر از سابقه شما ، این برنامه گواهینامه به شما کمک می‌کند تا در کمتر از شش ماه طراح UX سطح اولیه شوید و نیازی به تجربه قبلی ندارید. برای موفقیت در این برنامه ، فقط باید هیجان‌زده باشید تا با نحوه تأثیر طراحی تجربه کاربر بر جهان پیرامون خود آشنا شوید!

آماده کار شوید

با افزایش استفاده از فناوری هرروز ، نیاز به طراحان تجربه کاربر (UX) همچنان در حال افزایش است. طراحان UX بر تجربه‌ای که کاربران هنگام استفاده از محصولاتی مانند وب‌سایت‌ها ، برنامه‌ها و اشیاء فیزیکی دارند تمرکز می‌کنند. طراحان UX این تعاملات روزمره را مفید ، لذت‌بخش و در دسترس می‌کنند. به همین دلیل سازمان‌های مختلف ، در صنایع مختلف ، باید طراحان UX را استخدام کنند. ما مفتخریم که شما را در این سفر برای تبدیل‌شدن به یک طراح UX راهنمایی می‌کنیم ، زیرا مهارت‌های لازم برای شروع حرفه در یکی از مشاغل مورد تقاضای امروز را می‌آموزید.

در این راه ، با یادگیری نحوه همدلی با کاربران و تعریف مشکلات آنها ، جعبه ابزار حرفه ای خود را ایجاد خواهید کرد. ایجاد فریم های سیمی ، ماکت ها و نمونه های اولیه ؛ تحقیق کنید تا در مورد طرح های خود بازخورد بگیرید. و طراحی با در نظر گرفتن دسترسی و برابری. علاوه بر این ، شما تجربه واقعی ایجاد پروژه های طراحی را در دو مورد از محبوب ترین ابزارهای صنعت خواهید داشت: Figma و Adobe XD. در پایان برنامه گواهینامه ، یک نمونه کار آنلاین UX خواهید داشت که پروژه های شما را از این دوره ها به کارفرمایان بالقوه نشان می دهد.

نمای کلی برنامه

در طول هر دوره برنامه ، بسیاری از فعالیتهای عملی را بر اساس مهارتهای واقعی در محل کار برای طراحان UX انجام می دهید. انواع مختلفی از فرصت های یادگیری وجود خواهد داشت ، مانند:

گواهینامه طراحی Google UX دارای هفت دوره است. ما اکیداً توصیه می کنیم که این دوره ها را به ترتیب تکمیل کنید ، زیرا پروژه ها و محتوا با پیشرفت مطالب پیشرفت می کنند. این اولین دوره این برنامه است و حدود چهار هفته مطالب را پوشش می دهد.

همه افراد متفاوت یاد می گیرند ، بنابراین این برنامه طوری طراحی شده است که به شما اجازه می دهد با سرعت دلخواه خود کار کنید. اگرچه مهلت های شخصی شده شما هنگام ثبت نام شروع می شوند ، اما آنها فقط یک راهنما هستند. با خیال راحت برنامه را با سرعتی که برای شما مناسب است حرکت کنید. همیشه می توانید با کلیک روی دکمه آبی بازنشانی مهلت های من ، مهلت های خود را بازنشانی کنید. هیچ جریمه ای برای انجام کارهای دیرهنگام وجود ندارد ؛ برای به دست آوردن گواهینامه طراحی Google UX ، فقط باید تمام کارها را انجام دهید.

نکات

به عنوان یک یادگیرنده ، شما تمام تجربیات گذشته و بهترین شیوه های یادگیری خود را به این برنامه گواهینامه می آورید. طراحان این برنامه درسی همچنین لیستی از عادات مفیدی را تهیه کرده اند که معتقدند به شما کمک می کند موفق ترین باشید.

تبریک می گویم که اولین قدم را برای تبدیل شدن به بخشی از دنیای شگفت انگیز تجربه کاربر برداشته اید. سفر خوش بگذرد!