بهترین شیوه‌ها برای توسعه حضور آنلاین

تعداد زیادی انجمن آنلاین برای طراحان UX وجود دارد که بتوانند موقعیت شغلی پیدا کرده و کارهای خود را به اشتراک بگذارند. LinkedIn و Twitter دو مکان رایج برای تعامل و برقراری ارتباط با دیگران و جستجوی شغل به عنوان طراح UX هستند. علاوه بر این Medium ، Dribbble و Behance به طور خاص برای طراحان ایجاد شده است تا کار خود را به اشتراک بگذارند و با دیگران ارتباط برقرار کنند. بیایید بررسی کنیم که چگونه هر یک از این وب سایت ها می توانند به شما در شروع کار در زمینه طراحی UX کمک کنند.

ایجاد پروفایل های آنلاین جدید

پروفایلهای آنلاین اولین شانس شما برای ملاقات با دیگر طراحان UX و ایجاد تأثیر خوب در استخدام کنندگان است. اطمینان حاصل کنید که تمام پروفایلهای حرفه ای رسانه های اجتماعی شما به طور کامل پر شده اند و شامل اطلاعات زیر است:

پروفایلهای آنلاین

LinkedIn یک سایت مهم برای شبکه سازی و جستجوی کار است. کارفرمایان احتمالاً هنگام در نظر گرفتن شما برای کار، LinkedIn شما را بررسی می کنند. LinkedIn برای اهداف تجاری و تعاملی ساخته شده است، بنابراین پروفایل شما فضایی برای صحبت در مورد تجربه کاری، اهداف و دستاوردهای شما خواهد بود. اگر برای اولین بار در LinkedIn پروفایل ایجاد می کنید، خوب است اطلاعاتی مانند موارد زیر را وارد کنید:

پروفایل های توییتر فضای محدودی دارند، بنابراین اطلاعات خود را کوتاه و شیرین نگه دارید! حتی با محدود بودن متن، می توانید در مورد اهداف خود و کارهایی که به صورت حرفه ای انجام می دهید صحبت کنید. توییتر بیشتر نمایشی از شخصیت، برند شخصی و علایق شما است.

برای شروع:

Medium ، Dribbble و Behance مکان های خوبی برای صحبت با طراحان دیگر، دریافت بازخورد در مورد کارهای طراحی خود و جستجوی شغل هستند. Medium یک وب سایت وبلاگ نویسی است، جایی که می توانید نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف مرتبط با طراحی ارسال کنید. Dribbble و Behance سایت هایی هستند که در آنها می توانید تکه هایی از کارهای خود را به اشتراک بگذارید تا مهارت های طراحی خود را به سایر طراحان و کارفرمایان نشان دهید.

این سایت ها می توانند مجموعه نمونه کارهای شما را تکمیل کنند. اگر وقت دارید، ارسال در این سایت ها راهی عالی برای افزودن به داستان شما به عنوان یک طراح است و به شما کمک می کند تا از دیگر طراحان شگفت انگیز در مورد دنیای UX اطلاعات بیشتری کسب کنید!

پروفایل های آنلاین موجود را به روز کنید

ممکن است از قبل پروفایل رسانه های اجتماعی خود را داشته باشید. در برخی موارد، استخدام کنندگان شما را در رسانه های اجتماعی جستجو می کنند تا درک کنند شما به عنوان یک شخص چگونه هستید. اطمینان حاصل کنید که پروفایلهای شما همه بر برند شخصی شما تأثیر مثبت می گذارد. در اینجا نکاتی حرفه ای مطرح می کنیم تا در حین جستجوی کار بتوانید پروفایل های آنلاین خود را به بهترین شکل ممکن بروز رسانی کنید.

به این فکر کنید که می خواهید یک استخدام کننده یا رئیس جدید شما در مورد شما چه چیزی را بداند. داشتن یک حضور آنلاین تمیز می تواند به استخدام کنندگان کمک کند تا قبل از مصاحبه ، تصور مثبتی از شما داشته باشند!

به سبد نمونه کار خود اضافه کنید

همانطور که احتمالاً متوجه شده اید، وب سایت نمونه کارهای شما اولین مکان برای نمایش کار شما به عنوان یک طراح UX است. در ادامه چند مورد را می توانید به مجموعه خود اضافه کنید:

همه را کنار هم بگذارید

حضور حرفه ای شما از تمام پروفایل های آنلاین شما تشکیل شده است، بنابراین مطمئن شوید که هر یک به داستان شما به عنوان یک طراح ارزش می بخشد. علاوه بر این، هر پروفایل آنلاین به شما این فرصت را می دهد تا جنبه های مختلف مهارت های طراحی و نحوه تعامل خود با دیگران را به نمایش بگذارید و از طراحان دیگر بازخورد بگیرید. مشارکت در اجتماعات طراحی UX آنلاین به کارفرمایان سیگنال می دهد که شما مشتاق طراحی UX هستید و می تواند به شما در رشدبعنوان یک طراح نیز کمک کند.