ایجاد یا به‌روز رسانی پروفایل Behance

اجتماعات آنلاینِ متمرکز بر طراحی UX مکانی عالی برای ارتباط با طراحان UX و کارفرمایان بالقوه هستند. در این مطالعه، یک پروفایل در یک شبکه اجتماعی محبوب به نام Behance ایجاد می‌کنید. در Behance، می‌توانید از طراحان دیگر یاد بگیرید و از کارهای آنها الهام بگیرید، یا می‌توانید کارهای UX خود را به نمایش بگذارید و بازخورد بگیرید.

برای ایجاد یا به‌روزرسانی پروفایل Behance مراحل زیر را دنبال کنید:

گام اول: سه پروفایل را در Behance بررسی کنید

درک اینکه طراحان UX چگونه پروفایل Behance خود را تنظیم می‌کنند می‌تواند برای شما الهام بخش باشد. به Behance بروید و حداقل سه پروفایل در صفحه اصلی را بررسی کنید تا متوجه نحوه تنظیم و موارد احتمالی آنها شوید. به نحوه تنظیم پروفایل خود فکر کنید.

گام دوم: ثبت نام کنید و مشخصات پروفایل را پر کنید

گام سوم: بیوگرافی خود را بنویسید

بیوگرافی Behance یک معرفی‌نامه حرفه ای است. آن را مختصر نگاه دارید و فقط اطلاعاتی را از خود و کارتان در آن درج کنید که در یک ارتباط حرفه ای نیاز است بدانند.

گام چهارم: به سایر پروفایلهای آنلاین خود پیوند دهید

اگر پروفایل های آنلاین حرفه ای دیگری دارید (مانند LinkedIn ، حساب کاربری Instagram یا وب سایت نمونه کارهای خود)، می‌توانید آنها را در پروفایل Behance خود پیوند دهید. به این ترتیب، افراد می‌توانند مهارت ها و کار شما را کشف کرده و از راه های مختلف برای ایجاد ارتباط با شما تماس بگیرند.

شما همچنین می‌توانید پیوندی را به پروفایل Behance خود در وب سایت نمونه کارها اضافه کنید. برای پیوند دادن پروفایل Behance خود به وب سایت خود این مراحل را دنبال کنید.

گام پنجم: بارگذاری پروژه ها (اختیاری)

اگر پروژه هایی دارید که کار UX شما را به نمایش می‌گذارد، آنها را در پروفایل Behance خود قرار دهید. از درج تمام پروژه هایی که تا به امروز تکمیل کرده اید خودداری کنید. در عوض، چند پروژه را به نمایش بگذارید که نمونه هایی از بهترین کار شما و نوع کاری است که می‌خواهید برای آن استخدام شوید. اگر هنوز پروژه های UX ندارید، نگران نباشید. با تکمیل پروژه هایی در ادامه این مجموعه مطالعات، می‌توانید پروفایل خود را به روز کنید!

پس از فعالیت: با متخصصان UX ارتباط برقرار کنید

پس از تکمیل پروفایل Behance خود، از راه های زیر با سایر متخصصان موجود در پلت فرم ارتباط برقرار کنید:

هنرمندانی را دنبال کنید که از کارشان لذت می‌برید. این به آنها می‌گوید که شما وجود دارید و ممکن است با دنبال کردن شما لطفتان را جبران کنند!

از «قدردانی» و نظرات Behance برای نشان دادن تحسین و حمایت خود از کار استفاده کنید. این به شما کمک می‌کند تا یک اجتماع آنلاین از افرادی ایجاد کنید که کار آنها را دوست دارید.

از Behance برای ارتباط با طراحان UX یا افرادی در شرکت های خاصی که می‌خواهید کار کنید، استفاده کنید. برای ارسال پیام در Behance ، روی دکمه پیام در سمت چپ نمایه شخص کلیک کنید. اگر مطمئن نیستید چه چیزی بگویید، می‌توانید از الگوی زیر به عنوان راهنما استفاده کنید:

سلام [نام مخاطب] ،

ارتباط با شما در Behance برای من بسیار موجب افتخار است. [اگر شخص مورد نظر را می‌شناسید ، در اینجا ارتباط خود را توضیح دهید ، مثلاً اگر با هم به مدرسه رفته اید ، بخشی از یک جامعه مذهبی هستید ، یا یکدیگر را به شیوه دیگری می‌شناسید. اگر به شخصی که نمی‌شناسید پیام می‌دهید ، این مرحله را رد کنید و در عوض با یک سلام شروع کنید.]

من کار خود را به عنوان طراح UX شروع می‌کنم و کارهای شما را تحسین می‌کنم. [به پروژه های خاصی که آنها انجام داده اند اشاره کنید که به نظر شما الهام بخش است و چرا.]

من می‌خواهم در مورد نقش شما در [نام شرکت] بیشتر بدانم و می‌خواستم بدانم آیا می‌توانم در برخی موارد با شما صحبت کنم؟

باتشکر،

[اسم شما]