ایجاد یا به‌روز رسانی پروفایل رسانه های اجتماعی

اکنون که برند شخصی خود را تعریف و وب سایت خود را ایجاد کرده اید، وقت آن است که به تعامل و برقراری ارتباطات حرفه‌ای در رسانه های اجتماعی فکر کنید. در این مطالعه، ما در مورد چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با استخدام کنندگان، کارفرمایان احتمالی و همتایان خود در جامعه طراحی UX بحث خواهیم کرد. به احتمال زیاد شما قبلاً در حداقل یک سایت رسانه اجتماعی، مانند فیس بوک یا اینستاگرام ، پروفایلی دارید که از آن برای ارتباط با دوستان و خانواده خود استفاده می کنید. رسانه های اجتماعی می توانند راهی عالی برای ارتباط با کارفرمایان احتمالی، یادگیری مفاهیم و ایده های جدید و ایجاد ارتباط با سایر طراحان UX باشند. در حال حاضر، بیایید بر دو مورد از محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی برای طراحان UX یعنی LinkedIn و Twitter تمرکز کنیم.

LinkedIn یک سایت شبکه ای حرفه ای است که در آن می توانید با افرادی که می شناسید ارتباط برقرار کنید، درباره شرکت ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، ایده های جالب بخوانید و محتوای خود را ارسال کنید.

LinkedIn مکانی عالی برای میزبانی رزومه شما و جلب توجه استخدام کنندگان است. این یکی از برترین وب سایت هایی است که استخدام کنندگان برای یافتن نامزدهای شغلی از آن استفاده می کنند. در واقع ، بسیاری از فرصت های شغلی افراد در طول این سالها با ایجاد شبکه و ایجاد ارتباط از طریق LinkedIn آغاز شده است.

پس چگونه می توانید یک پروفایل در LinkedIn ایجاد کنید؟

یکی دیگر از مکان های عالی برای شبکه سازی با متخصصان، توییتر است. اگر با توییتر آشنا نیستید، این یک بستر رسانه اجتماعی است که می توانید افراد را دنبال کنید، با پست های آنها ارتباط برقرار کنید و ایده های خود را به اشتراک بگذارید. توییتر به اندازه LinkedIn روی شبکه های حرفه ای متمرکز نشده است. معمولاً برای خواندن پستهای افراد برجسته در صنعت طراحی UX، شروع گفتگو با همتایان و یادگیری از رهبران صاحب نظر صنعت در یک سطح شخصی نزدیکتر است. اشکالی ندارد اگر هنوز آمادگی ندارید در حالی که هنوز در مورد دانش طراحی UX یاد می گیرید در این زمینه توییت کنید.

در ادامه مقاله ای شامل مطالبی با جزئیات بیشتر وجود دارد که نحوه انجام آنچه در این مطالعه گفته شد را توضیح می دهد. حالا که LinkedIn و Twitter را تحت بررسی و مطالعه قرار داده اید، اجازه دهید با رسانه های اجتماعی محبوب و مختص طراحی UX آنلاین آشنا شویم.