در اجتماعات آنلاین مخصوص طراحان UX شرکت کنید

در مطالعه قبلی بحث کردیم که چگونه LinkedIn و Twitter مکان های مناسبی برای ارتباط با استخدام کنندگان و متخصصان هستند. همچنین اجتماعات آنلاین مخصوص طراحان UX وجود دارد. حضور در یکی از این اجتماعات راهی فوق العاده برای به دست آوردن اطلاعات و نشان دادن مهارت های خود در طراحی UX است. در این مطالعه، ما در مورد برخی از محبوب ترین اجتماعات طراحی UX صحبت می کنیم: Dribbble ، Behance و Medium.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی UX به طور کلی و الهام گرفتن از طراحی سایر متخصصان، می توانید در این سایت ها حساب ایجاد کنید. علاوه بر این، ارسال طرح های خود در این سایت ها راهی عالی برای دریافت بازخورد در مورد کارتان از طراحان مجرب UX است. برای شروع، بیایید Dribbble را بررسی کنیم.

Dribbble با سه حرف "B" یک اجتماع آنلاین برای طراحانی است که می خواهند کارهای خود را به اشتراک بگذارند، بازخورد بخواهند، از آنها الهام بگیرند و کار پیدا کنند. طرح هایی که مردم در Dribbble به اشتراک می گذارند معمولاً مطالعات موردی کامل مانند آنچه در نمونه کارهای شما دیده می شود، نیستند. در عوض، آنها عکسهای کوچکی از کار هستند که مهارت یا علاقه خاصی مانند برندتجاری، طراحی محصول یا تایپوگرافی را برجسته می کنند. اگر طرح خاصی وجود دارد که دوست دارید، می توانید از آن طراح پیروی کنید. همچنین بررسی کارهای طراحانی با بیشترین دنبال کننده برای درک انواع طرح های رایج و ایده گرفتن در مورد نحوه ارائه موثر آثار خود، مفید است. به طور مشابه، می توانید تیم های Dribbble را دنبال کنید. اینها ممکن است شامل شرکت هایی مانند Google یا گروه های طراحی مستقل باشد که صفحات خود را دارند. به علاوه، دوست داشتن و اظهار نظر درباره پروژه ها راهی عالی برای شروع گفتگو با طراحان دیگر و ایجاد ارتباط در جامعه طراحی UX است. در نهایت، اگر بدنبال کار هستید پیوستن به Dribbble بعنوان یک اجتماع عالی است.

Dribbble دارای یک انجمن جستجوی شغلی قوی است ، از جمله یک تابلوی کار و یک بازار برای طراحان مستقل و آزاد. کارفرمایان برای در لیست قرار گرفتن آگهی شغلی و کارآموزی خود به این انجمن هزینه می پردازند، بنابراین موقعیت های ارسال شده فرصت های معتبری هستند. علاوه بر این، استخدام کنندگان به دنبال طراحان Dribbble هستند، بنابراین عضویت فعال راهی دیگر برای نشان دادن مهارت های خود و استخدام شدن است. دومین جامعه محبوب طراحان UX سایت Behance است.

Behance

بسیاری از ویژگی های Behance مشابه Dribbble هستند. به عنوان مثال، می توانید طرح های سراسر جهان را کشف کرده و از طراحان خاص پیروی کنید. Behance همچنین دارای یک تابلوی آگهی شغلی است که شامل مشاغل تمام وقت، طراحان مستقل و کارآموزی است.

می توانید جستجوی خود را در صفحه تابلوی آگهی شغلی به زمینه های بسیار مشخصی محدود کنید. علاوه بر این، طراحان اغلب از Behance پخش می کنند تا مهارت های خود را در زمان واقعی نشان دهند. در نهایت، سومین انجمن آنلاین برای طراحان UX، سایت Medium است.

Medium

شاید قبلاً با Medium آشنا بوده اید. این یک پلت فرم وبلاگ نویسی محبوب است که شامل مقالاتی در مورد انواع موضوعات است. یک انجمن طراحی UX پر جنب و جوش در Medium، به ویژه در UX Collective، زیر مجموعه وب سایت وجود دارد.

Medium با Dribbble و Behance بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، در Medium طرح های شما جاذبه اصلی نیستند. در عوض، جامعه Medium بر روی نوشتن طولانی در مورد طراحی UX که گاهی شامل تصاویر بصری نیز می شود، تمرکز می کند. مقالات زیادی در مورد Medium از رهبران طراحی UX، از جمله کسانی که در گوگل فعالیت می کنند وجود دارد. Medium مکانی عالی برای کشف فرایندهای طراحان برتر و یادگیری روندهای صنعت است. حتی یک مجموعه طراحی گوگل نیز در آن سایت وجود دارد. به خاطر داشته باشید که مقالات سایت های وبلاگ نویسی مانند Medium باید به عنوان نظرات در نظر گرفته شوند نه تحقیقات عینی. با این وجود، شما هنوز هم می توانید چیزهای زیادی از منابع Medium یاد بگیرید، مانند نکاتی در مورد استفاده از یک نرم افزار طراحی خاص یا نحوه ایجاد برابری و دسترسی در کار خود. شما می توانید با سایر طراحان با پاسخ دادن به مقالات در قسمت نظرات و دادن علامت کف زدن، که اساساً دکمه‌ای مانند لایک در Medium است، ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید طراحانی را که برای شما الهام بخشند را دنبال کنید و در خبرنامه های آنها ثبت نام کنید. این یک راه عالی برای گسترش شبکه ارتباطات شما است. حتی می توانید پست ​​خود را منتشر کنید. Medium منابع زیادی برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد. داستان خود را جلا دهید و مخاطبان خود را پیدا کنید. می توانید جزئیات بیشتری در مورد نحوه ایجاد پروفایل در هر یک از این پلتفرمها در مطالب بعدی بیابید. خلاق باشید و از ارسال ایده های طراحی خود، درخواست بازخورد و عضویت فعال در انجمن های طراحی آنلاین UX نترسید. در مرحله بع ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه استخدام کنندگان و مصاحبه کنندگان ممکن است حضور آنلاین شما را بررسی کنند.