معرفی پروژه نمونه کار اول

پروژه نمونه کار اول

با گذراندن دوره های این برنامه، پروژه هایی را برای مجموعه نمونه کار خود ایجاد می کنید تا کار خود را به کارفرمایان بالقوه نشان دهید. زمان بسیار هیجان انگیزی است زیرا در حال شروع اولین پروژه طراحی خود هستید!

برای شروع، با استفاده از تولید کننده سریع Sharpen در فعالیت بعدی، یک پروژه سریع انتخاب می کنید. سپس، در چند دوره بعدی، به طراحی برنامه های تلفن همراه ادامه می دهید.

همه چیزهایی که در طول فعالیت های این برنامه ایجاد می کنید در مجموعه نمونه‌کارتان قرار می گیرد. مطمئن شوید که دوره های این برنامه گواهینامه را به ترتیب گذرانده اید، به طوری که مراحل طراحی را دنبال کرده و تمام مواد مورد نیاز برای نمونه کار خود را ایجاد کنید.

با استفاده از Sharpen یک پیشنهاد ایجاد کنید

ممکن است به این فکر کنید محصولات زیادی وجود دارد که ممکن است بتوانم طراحی کنم! چگونه می توانم انتخاب کنم؟ برای محدود کردن دامنه، اولین پروژه شما بر طراحی یک برنامه تلفن همراه متمرکز است تا نیازهای خاص یک کسب و کار یا سازمان فرضی را برآورده کند. درخواستی را انتخاب کنید که دستورالعمل های دقیق تری به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، ممکن است درخواست پروژه شما طراحی یک برنامه تلفن همراه برای مراحل پرداخت در رستوران شهر مورد علاقه شما باشد. یا، ممکن است درخواست برای طراحی یک برنامه برای پیش سفارش آلبوم رپر باشد. ده ها هزار درخواست پروژه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید - انتخاب با شماست!

همه این پروژه ها را در Sharpen، که یک ابزار آنلاین است که باعث ایجاد طرح های تصادفی طراحی می شود، در فعالیت بعدی خواهید یافت. قالب درخواست های Sharpen از نظر سبک شبیه به درخواست هایی است که در مصاحبه های شغلی واقعی از شما خواسته می شود! اولین پروژه شما بر طراحی یک فرآیند در یک برنامه تلفن همراه متمرکز است و تولید کننده سریع Sharpen ایده های زیادی را برای انتخاب به شما ارائه می دهد.

برای تولید یک پیشنهاد سریع، روی دکمه "چالش جدید" کلیک کنید. می توانید هر چند بار که می خواهید پیشنهادهای جدید دریافت کنید که انرژی خلاق شما را جرقه می زند. برای این پروژه، درخواستی را که انتخاب می کنید که در چند دوره بعدی برنامه طراحی می‌کنید، بنابراین موردی را پیدا کنید که واقعاً با علایق یا تجربیات شما مطابقت می کند. وقتی پیشنهادی را که دوست دارید پیدا کردید، یک اسکرین شات بگیرید یا آن را بنویسید.

یک نکته دیگر: اگر از قبل ایده ای برای یک پروژه طراحی در ذهن دارید، این فرصت را خواهید داشت که روی پروژه مورد نظر خود در دوره هفتم برنامه کار کنید. برای اولین پروژه، لطفاً از پیشنهادهای Sharpen استفاده کنید تا مطمئن شوید پروژه دارای دامنه مناسبی است و با مطالب دوره ارائه شده مطابقت دارد.

مطالعه موردی خود را بسازید

هنگام گذراندن دوره های دوم تا پنجم طراحی UX، مصنوعات مورد مطالعه نمونه کارها را در یک دسته اسلاید جمع آوری می کنید. دسته اسلاید یک قالب همه کاره است که می توان از آن برای جمع آوری، ارائه و به اشتراک گذاری کارهای خود استفاده کرد. همچنین یک فرمت پرکاربرد در دنیای حرفه ای است. برای ایجاد یک مطالعه موردی قوی کارهای زیادی انجام می شود، بنابراین بهتر است هم زمان با تکمیل فعالیت ها به آن هم اطلاعاتی اضافه کنید. با این روش، می توانید زمان بیشتری را صرف کنید تا مطمئن شوید که هر اسلاید آماده تحت تأثیر قرار دادن است.

از الگویی که در زیر ارائه می دهیم برای سازماندهی و ایجاد مطالعه موردی همزمان با پیشرفت دوره ها استفاده کنید. با خیال راحت قالب را مطابق با برند خود سفارشی کنید. همچنین هر زمان که باید یک مصنوع را به دسته‌اسلاید خود اضافه کنید، یادآوری هایی را به شما ارائه می دهیم. در پایان دوره پنجم، یک مطالعه موردی کامل خواهید داشت تا در وب سایت نمونه کارهای خود قرار دهید و در طول برنامه های شغلی آینده خود به نمایش بگذارید!

برای استفاده از الگو برای مطالعه موردی، روی پیوند زیر کلیک کنید و "Use Template" را انتخاب کنید.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در استفاده از الگوی دسته‌اسلاید کمک می کند:

از محتوای آموزشی و اشکال جانما در هر اسلاید برای راهنمایی محتوایی که باید در آن قرار دهید، استفاده کنید. برای جایگزینی متن پیش‌فرض، آن را انتخاب کنید و سپس متن جدید را تایپ کنید. به یاد داشته باشید، این الگو فقط برای کمک به شروع کار است، می توانید فونت و قالب بندی را هرطور که دوست دارید تغییر دهید.

برای درج تصاویر مصنوعات UX در اسلایدها، یا اسکرین شات بگیرید یا آنها را در دستگاه خود بارگیری کنید. سپس، به اسلایدی که می خواهید تصویر را اضافه کنید بروید، Insert را از منوی بالا انتخاب کنید، به Image بروید و از منوی کشویی Upload from computer را انتخاب کنید. از اینجا، تصویر صفحه یا تصویر بارگیری شده ای را که می خواهید نمایش داده شود بارگذاری کنید.

اندازه را تغییر دهید و تصویر را هرطور که فکر می کنید بهترین مکمل محتوای دیگر روی اسلاید است قرار دهید. فراموش نکنید که هر شکل یا متن پیش‌فرضی را از الگو حذف کنید.

هر زمان که نیاز داشتید این دستورالعمل ها را مجدداً مرور کنید و به خاطر داشته باشید که این درست مانند طراحی UX یک فرایند تکراری است، ایجاد یک مطالعه موردی نیز به زمان و چندین تکرار نیاز دارد. هنگام ایجاد هر اسلاید صبور و متفکر باشید و به زودی یک مطالعه موردی کامل و آماده برای اشتراک گذاری با مخاطبان خواهید داشت.

بدون مزاحمت بیشتر، برای انتخاب سریع پروژه خود، به این لینک بروید!