معرفی نمونه‌کار طراحی UX

هدف ما این است که مهارت های لازم برای استخدام به عنوان یک طراح مبتدی UX را بیاموزیم. اما چگونه می توانید این مهارت ها را در مراحل درخواست شغلی نشان دهید؟ این همان جایی است که نمونه کارها وارد می شوند. در این مطالعه می آموزید که نمونه کار چیست و چرا طراحان UX از آنها استفاده می کنند. نمونه کار مجموعه ای از کارهایی است که شما ایجاد کرده اید و مهارت های شما را در یک زمینه خاص مانند نقاشی ، عکاسی یا طراحی UX نشان می دهد. طراحی UX یک زمینه خلاقانه است، بنابراین مهم است که به افراد متولی استخدام، نمونه هایی از کار خود و مهارت هایی را که می توانید به کار ببنید نشان دهید.

در گذشته، نمونه کارها معمولاً مجموعه ای فیزیکی از کارها مانند یک کیف عظیم و پر از نقاشی بودند

در گذشته، نمونه کارها معمولاً مجموعه ای فیزیکی از کارها مانند یک کیف عظیم و پر از نقاشی بودند. اما در دنیای امروز به احتمال زیاد نمونه کارها در یک وب سایت قرار دارد که به روزرسانی و به اشتراک گذاری آن بسیار آسان تر است.

نمونه کارها در یک وب سایت

در ادامه می آموزید چگونه وب سایتی را برای نمایش نمونه کارهای آینده خود ایجاد کنید. شما نیازی به دانستن نحوه نوشتن کد یا کار دیگری ندارید. همانطور که در طول این مطالعه پروژه های خود را می سازید، آنها را به این مجموعه جدید اضافه خواهید کرد. ایجاد ویترین کار و مهارت راهی عالی برای آن است که احساس کنید بخشی از جامعه طراحان UX هستید. به خاطر داشته باشید که طراحی وب سایت به خودی خود نیز مهم است. داشتن یک وب سایت با طراحی خوب، روش دیگری برای اثبات درک اصول طراحی UX است. شما وقتی می خواهید در مسیر شغلی طراحی UX اقدام کنید، نمی خواهید وب سایت شما تجربه کاربری بدی داشته باشد. همانطور که وب سایت را طراحی می کنید، می خواهید نمونه کارهای شما داستانی را تعریف کنند و توجه کاربر را به خود جلب کنند. این به شما کمک می کند تا به چشم بیایید. از این گذشته، شاید کاربر وب سایت یک استخدام کننده یا مشتری باشد که به شما پیشنهاد کار می دهد. در ادامه، شما با طراحان مبتدی UX ملاقات خواهید کرد، نمونه کارهای واقعی را کشف خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه این نمونه کارها منجر به مشاغل طراحی UX می شوند.