استفاده از یک ابزار سازنده وب سایت برای راه اندازی نمونه کار

یک ابزار سازنده وب سایت

محیط حاوی نمونه کارها، محلی برای به اشتراک گذاشتن کارهای طراحی UX شما با جهان است. حتماً دلتان می‌خواهد استخدام کنندگان با یک نگاه سریع به نمونه کارهای شما، بلافاصله بفهمند شما چه کسی هستید و نقاط قوت شما به عنوان یک طراح UX چیست!

استفاده از یک ابزار سازنده وب سایت یک روش عالی برای نمایش مهارت های طراحی UX و شروع به کار در این زمینه بعنوان یک فرد مبتدی است. بسیاری از ابزارهای سازنده وب سایت عالی در دسترس هستند که می توانند شما را در مسیر ایجاد محیطی اختصاصی برای نمایش نمونه کارهای خود، پشتیبانی کنند. برای ساخت وب سایت حاوی نمونه کارها می توانید هر ابزار سازنده وب سایتی را انتخاب کنید. در اینجا، ما چهار گزینه را معرفی خواهیم کرد که می توانید برای ایجاد وب سایت حاوی نمونه کار از آنها استفاده کنید:

بسته به اینکه چه چیزی برای نیازها و اهداف شما مناسب است، با خیال راحت یکی از این ابزارهای سازنده وب سایت یا چیز دیگری را انتخاب کنید.

بستر مناسب خود را انتخاب کنید

در حالی که چهار گزینه ای را که در زیر لیست شده اند جستجو می کنید، این سوالات را در ذهن داشته باشید تا به شما کمک کند مناسب ترین سازنده وب سایت را پیدا کنید که به بهترین وجه نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کند.

SquareSpace

SquareSpace گزینه بسیار خوبی برای طراحان UX است که به تازگی تصمیم به ساختن وب سایت گرفته اند. هنگام ثبت نام، SquareSpace الگوهای متنوعی از جمله طرح های رنگی و قلم ها را نشان می دهد که به راحتی می توانید مطابق میل خود از بین آنها انتخاب کنید. برای دیدن لیست کاملی از ویژگی های SquareSpace می توانید از این صفحه دیدن کنید. همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر در مورد نمونه کارها، از راهنمای شروع به کار در SquareSpace دیدن کنید.

WebFlow

WebFlow ابزاری خلاقانه است که با تمرکز بر انعطاف پذیری طراحی شده است و اگر می خواهید محیطی واقعاً منحصر به فرد برای نمایش نمونه کارها ایجاد کنید، این ابزار یک وب سایت ساز قوی است. شما کنترل کاملی بر طراحی وب سایت و همینطور یک بوم خالی برای ترسیم و طراحی وب سایت خواهید داشت. داشتن سطح اولیه HTML و CSS به شما در منحنی یادگیری WebFlow کمک می کند. اگر تجربه ای در زمینه کدنویسی ندارید، می توانید به دانشگاه WebFlow مراجعه کنید و درسهای مختلف را در مورد چیزهای خاصی که می خواهید بیاموزید پیدا کنید. اگر می خواهید محیط نمایش نمونه کارهای خود را با کمک یک الگو ایجاد کنید، می توانید فروشگاه الگوی WebFlow را بررسی کنید. بطور خاص اگر می خواهید نکاتی درباره ساختن محیط نمایش نمونه کارها در WebFlow بیاموزید ، این دوره از دانشگاه WebFlow را بررسی کنید.

Wix

Wix یک انتخاب قوی برای ایجاد وب سایت جهت نمایش نمونه کارها بدون نیاز به کدنویسی است. Wix به دلیل فناوری بصری و ویرایشگر بکش و رها کن، کاربر پسند است. بنابراین می توانید محیط نمایش نمونه کارها را در کسری از ثانیه به صورت آنلاین در دسترس داشته باشید. Wix الگوها و ویژگی های طراحی قابل تنظیم برای طراحان ارائه می دهد که به شما آزادی خلاقیت می دهد تا نمونه کارهای مورد نظر خود را بسازید. اگر Wix را به عنوان سازنده وب سایت برای ایجاد نمایشگاه نمونه کارهای خود در نظر می گیرید و مثالهایی می خواهید که از آنها الهام بگیرید، این نمونه کارهای UX ساخته شده بر روی Wix را بررسی کنید.

Google Sites

Google Sites بستر رایگان Google برای ساخت وب سایت است. این گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال یک روش ساده و مقرون به صرفه برای ساخت نمایشگاه نمونه کار آنلاین است. Google Sites انواع ویژگی های مفید مانند همکاری و اشتراک گذاری آسان و همچنین فضای ذخیره سازی در Google Drive را برای دسترسی آسان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، این لیست از ویژگی های Google Sites را بررسی کنید.

نگهداری و به‌روزرسانی نمونه کارها

محیط نمایش نمونه کارها بیانیه نهایی کار شما به عنوان یک طراح UX است. به عنوان بخشی از این مطالعه، در ادامه سه پروژه طراحی UX ایجاد خواهید کرد که می توانید در محل نمایش نمونه کارهای خود در وب سایت از آنها استفاده کنید.

هنگامی که شروع به ایجاد پروژه هایی آموزشی عنوان یک طراح UX می کنید ، وب سایت نمونه کارها را نیز به روز می کنید تا این پروژه های جدید را نیز به نمایش بگذارد. اما در حال حاضر، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سازنده وب سایتی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و با اصول راه اندازی حساب خود آشنا شوید. در ادامه جزئیات بیشتری در مورد چگونگی ساختن هر قسمت از وب سایت نمونه کارها خواهید آموخت.