به دوره اول: مبانی طراحی تجربه کاربر خوش آمدید

به مبانی طراحی تجربه کاربری خوش آمدید ، اولین دوره از هفت دوره در گواهی طراحی Google UX. ما خوشحالیم که شما اینجا هستید!

در این دوره ، شما با زمینه تجربه کاربر آشنا می شوید و اهمیت آن را برای مصرف کنندگان و مشاغل درک خواهید کرد. ما با اصول اولیه شروع می کنیم و به شما در تسلط بر مفاهیم اساسی طراحی UX مانند طراحی کاربر محور ، فرایند طراحی و طراحی با رعایت عدالت و قابلیت دسترسی کمک می کنیم. شما همچنین مسئولیت های شغلی معمول طراحان UX سطح اولیه را کشف خواهید کرد ، بنابراین می توانید تصور کنید که در شغل آینده خود تصور می کنید.

هر دوره از این برنامه گواهی به هفته تقسیم می شود. شما می توانید دوره ها را با سرعت دلخواه خود انجام دهید ، اما تجزیه های هفتگی به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا کل گواهینامه طراحی Google UX را در حدود شش ماه به پایان برسانید.

چه چیزی در راه است؟ در اینجا یک مرور سریع از مهارت های دنیای واقعی است که در هر هفته از این دوره اول یاد خواهید گرفت.

هفته 1: معرفی طراحی تجربه کاربر. شما شروع به کشف دنیای UX و عوامل موثر در طراحی تجربه کاربری عالی در برنامه های تلفن همراه ، وب سایت ها و سایر محصولات می کنید. مسئولیت طراحان و تیم های UX که طراحان UX اغلب با آنها کار می کنند را درک خواهید کرد. شما همچنین فرصت های شغلی و مسیرهای شغلی را که پس از اتمام این برنامه گواهی در اختیار شما قرار می گیرد ، کشف خواهید کرد.

هفته 2: آشنایی با اصطلاحات ، ابزارها و چارچوب های رایج در طراحی UX. طراحان UX همیشه کاربر را در اولویت قرار می دهند. در این قسمت از دوره ، شما با طراحی کاربر محور و سایر چهارچوب های رایج که طراحان UX هنگام کار از آنها استفاده می کنند ، آشنا می شوید ، مانند فرایند طراحی و پنج عنصر طراحی UX. شما همچنین در مورد اهمیت ارزش ویژه و دسترسی در هنگام طراحی یاد خواهید گرفت. علاوه بر این ، خواهید آموخت که چگونه در سراسر سیستم عامل ها برای طراحی تجربه های یکپارچه کاربران فکر کنید.

هفته سوم: پیوستن به اسپرینت های طراحی. طراحان UX اغلب برای تعیین جهت محصول ، اسپرینت های طراحی را میزبانی می کنند. شما با مراحل یک اسپرینت طراحی و نحوه برنامه ریزی و شرکت در آن آشنا خواهید شد. همچنین با دیدگاه های گذشته نگر آشنا خواهید شد ، که راهی برای تأمل سازنده در یک اسپرینت طراحی و بهبود دفعه بعد است.

هفته چهارم: ایجاد حضور حرفه ای با گسترش روزافزون دنیای دیجیتال ، شرکت ها تشخیص می دهند که طراحی تجربه کاربری خوب یک ضرورت است ، به همین دلیل است که طراحی UX یک زمینه شغلی با رشد بالا و تقاضا است. کلید دستیابی به یک شغل طراحی UX یک نمونه کار قوی است که کار شما را به نمایش می گذارد. در این قسمت از دوره ، شروع به ایجاد وب سایت نمونه کارها و توسعه حرفه ای در جوامع طراحی آنلاین می کنید. شما همچنین شروع به ایجاد نام تجاری و شبکه شخصی خود با طراحان UX خواهید کرد.

پس برای چی منتظری؟ برای ادامه دوره اول برنامه گواهینامه ، به مورد دوره بعدی بروید!