به دوره طراحی UX خوش آمدید

شرکت‌های مختلف در هر نوع و اندازه‌ای به طراحان تجربه کاربر متکی هستند تا بتوانند استفاده از فناوری‌های خود را آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کنند. تقاضا برای طراحان تجربه کاربر آن‌قدر زیاد است که بسیاری از شرکت‌ها نمی‌توانند جهت فرصت‌های شغلی خود نیرو پیدا کنند. خوشبختانه افراد زیادی مانند شما هستند که از ورود به حوزه طراحی تجربه کاربری که به طراحی UX نیز معروف است، هیجان‌زده هستند. یک خبر خوب. طراحان UX از همه زمینه‌ها و تجربیات می‌آیند. بسیاری از مشاغل UX نیازی به سابقه کاری خاص یا مدرک دانشگاهی ندارند. درواقع، برخی از متخصصان UX مهارت‌های لازم را برای دستیابی به اولین شغل خود آموخته‌اند. این جایی است که این برنامه وارد می‌شود.

از طریق این دوره‌ها، مهارت‌های اساسی، تجربه عملی و اعتمادبه‌نفس لازم را برای تبدیل‌شدن به یک طراح UX کسب خواهید کرد. این برنامه برای هرکسی که می‌خواهد در طراحی UX کار پیدا کند مناسب است. هنگامی‌که این برنامه را تکمیل می‌کنید، این فرصت را خواهید داشت که اطلاعات خود را با کارفرمایان برتر مانند Google که علاقه‌مند به استخدام طراحان سطح اول کار هستند، به اشتراک بگذارید؛ بنابراین، به گواهی گوگل درزمینهٔ طراحی تجربه کاربری خوش‌آمدید. ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که شما اینجا هستید. این برنامه به هفت دوره تقسیم می‌شود و هر دوره بر بخش متفاوتی از طراحی UX متمرکز است، از توضیح اصول اولیه طراحی UX تا طراحی اولین نمونه اولیه شما. مطمئن شوید که دوره‌ها را به ترتیب گذرانده‌اید تا بتوانید با تکالیف جدید، دانش و مهارت خود را تقویت کنید.

هر یک از هفت دوره به چند هفته‌ تقسیم می‌شوند و هر هفته شامل: ویدئوها، مطالب، فعالیت‌های عملی، موضوعاتی برای بحث و آزمون‌ها می‌شود. شما انعطاف‌پذیری لازم را دارید تا با سرعت خود پیش بروید. در طول این برنامه، شما نحوه انجام تحقیقات، ترسیم یک وایرفریم و ایجاد طرح‌های خود را با استفاده از ابزارهایی مانند Figma ... و Adobe XD خواهید آموخت. شما همچنین سه پروژه منحصربه‌فرد را برای نشان دادن آموخته‌های خود و کسب گواهینامه تکمیل خود تکمیل خواهید کرد. پس از اتمام کار، مجموعه‌ای از کارها، رزومه‌ای زیبا و مهارت‌های شرکت در مصاحبه برای حمایت از شما در هنگام درخواست شغل به‌عنوان طراح UX در اختیار خواهید داشت.

این‌که آیا سال‌ها درزمینهٔ طراحی UX آزمایش کرده‌اید یا کاملاً در این زمینه تازه‌کار هستید، می‌توانید این برنامه را تکمیل کنید. همه‌چیز کاملاً خودگردان است، به این معنی که شما تصمیم می‌گیرید که چقدر می‌خواهید در هفته انجام دهید. در این راه، از طراحان حرفه‌ای مطالبی یاد می‌گیرید که هرکدام دیدگاه‌ها و سوابق منحصربه‌فرد خود رادارند. ما نحوه تبدیل‌شدن به طراحان UX را به اشتراک می‌گذاریم، نکات حرفه‌ای را ارائه می‌دهیم و نگاهی اجمالی به کارهای روزانه خود برای شما ارائه می‌دهیم. به خاطر داشته باشید، بسته به محل کار، نقش UX شما ممکن است عمومی یا تخصصی باشد. مسئولیت‌های شما می‌تواند از نقش به نقش متفاوت باشد و اعضای گروه شما نیز می‌توانند متفاوت باشند. در ادامه هر چیزی را عمیق‌تر بررسی خواهیم کرد. ازآنجاکه طراحان UX شاغل در شرکت گوگل این برنامه را تدوین کرده اند، با عملی‌ترین اطلاعات موردنیاز برای راه‌اندازی حرفه طراحی UX خود آشنا خواهید شد. در آینده، زمینه تجربه کاربر را عمیق‌تر بررسی می‌کنیم، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به‌عنوان یک طراح UX حرفه‌ای را دنبال کنید.